OK

MATERAC DZIECIĘCY PIANKOWY 120x60 VITMAT ECOBABY


Materac lateks
Materac lateks

Materac lateks

• prawidłowe ułożenie ciała
• prawidłowa wentylacja skóry
• optymalna temperatura ciała
• odporny na zabrudzenia
 

Materac Dziecięcy Piankowy 120x60 Vitmat EcoBABY 


Materac dla dzieci Vitmat EcoBaby z atestowanej wysoko elastycznej pianki (bezstrefowej)
został stworzony specjalnie z myślą o komforcie snu dzieci już od pierwszych chwil życia.


Gwarantuje prawidłowe ułożenie ciała podczas snu dziecka bez względu na jego wagę, wspomagając jednocześnie aktywność ruchową maluszka za sprawą zwiększonej sprężystości pianki. Doskonały produkt, który łączy w sobie komfort i wygodę.

Materac Vitmat™ EcoBABY posiada te same właściwości użytkowe z obu stron
(materac dwustronny)

 


 

 

OPIS PRODUKTU:

  1. Materac dla dzieci Vitmat EcoBaby z atestowanej wysoko elastycznej pianki (bezstrefowej) został stworzony specjalnie z myślą o komforcie snu dzieci już od pierwszych chwil życia.
  2. Gwarantuje prawidłowe ułożenie ciała podczas snu dziecka bez względu na jego wagę, wspomagając jednocześnie aktywność ruchową maluszka za sprawą zwiększonej sprężystości pianki.
  3. Pikowany pokrowiec w kolorze białym jest wykonany ze specjalnie dobranej dzianiny poliestrowej, która ma za zadanie zapewnić skórze dziecka prawidłową wentylacje w czasie snu oraz utrzymanie optymalnej temperatury ciała.
  4. Dzianina posiada wysoką wytrzymałość mechaniczną i odporność na zabrudzenia.
  5. Pokrowiec łatwy w użytkowaniu i konserwacji, można prać w pralce w temp. do 60°C z użyciem delikatnych detergentów,  nie traci swoich właściwości oraz kształtu nawet po wielokrotnym praniu.
  6. Zamek wszyty z 4 stron pokrowca w systemie babysafe zapewnia dziecku brak kontaktu z elementami zamka oraz poprawia komfort  podczas zdejmowania i zakładania pokrowca.
  7. Każdy produkt marki Vitmat posiada wszytą metkę, która również zabezpiecza dziecko przed kontaktem z klamerką suwaka.

 

ZALETY:

-doskonale dopasowuje się do kształtów ciała
-ułatwia przepływ powietrza, zmniejszając potliwość i rozwój bakterii
-bawełna przejmuje wilgoć ciała i ochładza je latem
-dzianina posiada Certyfikat Oeko - Tex 100

 


 

Pokrowce do wyboru:


 

Pokrowiec w kolorze kremowym z delikatnym haftem, wykonany z dzianiny opartej na naturalnej bawełnie charakteryzującej się delikatnością dotyku oraz neutralizacją wolnych rodników oraz zdolnością wiązania wilgoci.  Paro przepuszczalność dzianiny - pozwala na utrzymanie stabilnej temperatury na poziomie właściwym dla organizmu oraz odparowanie wilgoci z warstwy zewnętrznej czego efektem jest komfort suchej skóry.  Kolejną zaletą pokrowca jest łatwość  użytkowania i konserwacji. Można prać w pralce w temp. do 60stopni Celsjusza z użyciem delikatnych detergentów,  nie traci swoich właściwości oraz kształtu.
 

Skład pokrowca 40% Bawełny naturalnej 60% PE


 

Produkty Vitmat™ zostały stworzone przy współpracy z neonatologami, pediatrami oraz fizjoterapeutami. Materace i poduszki produkowane są w Polsce z najwyższej jakości komponentów. Specjalizujemy się w materacach dla dzieci oraz młodzieży a wieloletnia dystrybucja innych marek pozwoliła nam stworzyć produkt wg rygorystycznych norm oraz zaleceń.

 

 

 

 

 

 

Cena: 149.00 zł