OK
Opinie klientów
Kupiłem pościel z wełny wielbłądziej jestem bardzo zadowolona ponad 8 lat temu trzeba było zapłacić za taką jakość wełny na pokazie ponad 5000 złotych w tej chwili za cały duży komplet pościeli zapłaciłam nieco ponad 1300 złotych jest to 3 krotnie mniej a jeżeli na pokazach .Polecam wszystkim ten sklep
Kupiłem kołdrę wełnianą fachowe doradztwo znakomita jakość wełny szybka wysyłka. Polecam wszystkim
Zastanawiałem się nad kupnem materaca ze względu na to iż materac wcześnie dobrałem zbyt twardy kupiłem materac wełniany z wypełnieniem pianki leniwej zamiast lateksowego dzięki czemu zniwelowałem twardość poprzedniego materaca .Polecam wszystkim tego typu materac rzeczywiście pianka leniwa w tego typu materacu dopasowuje się do ciała dzięki czemu o wiele lepiej się wysypiam i rano wstaje bardziej wypoczęty nie każdy może mieć twardy materac w moim przypadku pianka leniwa w połączeniu z wełną zdała egzamin
Miła obsługa fachowe doradztwo wspaniała pościel miękka i miła w dotyku wspaniale się pod nią śpi
Zakupiłem pościel w sklepie internetowym na początku się obawiałam czy rzeczywiście otrzymam to co widać na zdjęciach nie zawiodłam się towar zgodny ze zdjęciami widniejącymi w sklepie fachowe doradztwo szybka realizacja pomimo iż wszystko jest szyte na zamówienie wysoka jakość produktów.
Zastanawiałem się nad kupnem naczyń Rostocki w sklepie internetowym na pokazach cena za takie naczynia sięga kwoty 5000 złotych Obawiałam się iż te naczynia tak jak mówił prezenter w sklepach internetowych nie dorównują naczyniom z pokazów okazało się że to te same lecz o 3 razy tańsze. Polecam ten sklep za uczciwość rzetelność szczerość i pełen profesjonalizm.

Kołdry wełniane Alpaka Camel Kaszmir Merynos to kołdry na cały rok ! Dzięki znakomitej jakości gatunków alpak kóz owiec wielbłądów wełna a zarazem kołdra wełniana chłodzi i grzeje w zależności od potrzeb. Jest przewiewna a jednocześnie ciepła. Nie zatrzymuje wilgoci. Zawsze pozostaje sucha. Zapewniając komfort termiczny ułatwia zasypianie dzięki czemu wstajemy wypoczęci i zregenerowani. Jeżeli pod kołdrą śpią dwie osoby dostosowuje temperaturę do każdej z nich. Posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne.  

 

Śpiąc pod pościelą wełnianą regenerujemy ciało i umysł dzięki temu wstajemy każdego ranka z energią potrzebną na cały dzień!

 

Pościel wełniana jest przyjemna w dotyku. Doskonale komponuje się w każdym wnętrzu. Pasuje do naturalnych materiałów, takich jak kamień czy drewno. Ociepla aranżacje pomieszczeń.

 

Dzięki dużej sprężystości włókna, nie odkształcają się trwale i szybko wracają do pierwotnego kształtu zatem pościele wełniane a zarazem ich wełna jest bardzo trwała.Nie pozwala na wychłodzenie ani przegrzanie.Jest doskonałym izolatorem.

 

Dzięki ujemnej jonizacji mamy pewność iż podkład wełniany nie ma roztoczy jak i nie gromadzi się w nim kurz.

 

Zatem koc wełniany stanowi znakomitą alternatywę dla alergików oczywiście tych nieuczulonych na wełnę.Dlatego też, osoby uczulone na kurz i roztocza, mogą kupować je bez ryzyka. 

 

Kolejną dobrą zaletą koca wełnianego  jest to iż nie przegrzewamy się w nim. 

 

Specjalnie skrajne warunki w jakich żyją alpaki kozy owce wielbłądy doprowadziły do tego iż są w stanie znieść zarówno niskie jak i bardzo wysokie temperatury, dlatego nasza koce wełniane, dopasowują się do temperatury otoczenia i naszego ciała odprowadzają nadmiar ciepła lub zatrzymują je , jeśli temperatura jest zbyt niska. Dzięki temu nie odkrywamy się bez potrzeby w nocy i nie wystawiamy naszych stawów na ciągłe chłodzenie i nagrzewanie, a to z kolei przyczynia się to do tego iż nie utrwalają się zmiany reumatyczne w naszym organizmie.

 

Podkłady wełniane - sam splot wełniany już wpływa na delikatne masowanie naszego ciała, dzięki czemu wpływa na łagodzenie nerwobóli wskazany jest również dla osób z urazami kręgosłupa jak i mających problemy ze stawami.

 

Materac wełniany wypełnienie lateks 4cm dwustronnie obustronnie wełniany pokrowiec wełniany można prać gdyż są wszyte zamki na około materaca .

 

Materace wełniane wypełnienione są specjalnie dziurkowanym lateksem przepuszczającym powietrze który znakomicie odciąża nasz kręgosłup a od spodu są 4 gumki na rogach.

 

Sklep internetowy sunmarket.com.pl


OTWORZYLIŚMY JUŻ KOLEJNY SKLEP KTÓRY POZWOLI WAM DRODZY KLIENCI PODJĄĆ SŁUSZNĄ MĄDRĄ I DOBRĄ DECYZJĘ W ZAKUPIE DANEGO PRODUKTU SŁUŻYMY PROFESJONALNĄ INFORMACJĄ O DANYM PRODUKCIE pod numerami 518 233 810   lub 697 615 599 

  

Firma WOOLSHOP - najlepszy dostawca wyrobów wełnianych pod drzwi mega wybór produktów takich jak:

pościel kaszmir , pościel camel , pościel alpaka , pościel merynos , koc alpaka , koc merynos , koc kaszmir , koc camel , kołdra merynos , kołdra alpaka , kołdra kaszmir , kołdra camel , podkład alpaka , podkład kaszmir , podkład camel , podkład merynos , materac merynos , materac alpaka , materac kaszmir , materac camel , poduszka camel , poduszka kaszmir , poduszka alpaka , poduszka merynos , wałek merynos , wałek kaszmir , wałek camel , wałek alpaka , pas alpaka , pas kaszmir , pas merynos , pas camel .