OK
Opinie klientów
Kupiłem pościel z wełny wielbłądziej jestem bardzo zadowolona ponad 8 lat temu trzeba było zapłacić za taką jakość wełny na pokazie ponad 5000 złotych w tej chwili za cały duży komplet pościeli zapłaciłam nieco ponad 1300 złotych jest to 3 krotnie mniej a jeżeli na pokazach .Polecam wszystkim ten sklep
Kupiłem kołdrę wełnianą fachowe doradztwo znakomita jakość wełny szybka wysyłka. Polecam wszystkim
Zastanawiałem się nad kupnem materaca ze względu na to iż materac wcześnie dobrałem zbyt twardy kupiłem materac wełniany z wypełnieniem pianki leniwej zamiast lateksowego dzięki czemu zniwelowałem twardość poprzedniego materaca .Polecam wszystkim tego typu materac rzeczywiście pianka leniwa w tego typu materacu dopasowuje się do ciała dzięki czemu o wiele lepiej się wysypiam i rano wstaje bardziej wypoczęty nie każdy może mieć twardy materac w moim przypadku pianka leniwa w połączeniu z wełną zdała egzamin
Miła obsługa fachowe doradztwo wspaniała pościel miękka i miła w dotyku wspaniale się pod nią śpi
Zakupiłem pościel w sklepie internetowym na początku się obawiałam czy rzeczywiście otrzymam to co widać na zdjęciach nie zawiodłam się towar zgodny ze zdjęciami widniejącymi w sklepie fachowe doradztwo szybka realizacja pomimo iż wszystko jest szyte na zamówienie wysoka jakość produktów.
Zastanawiałem się nad kupnem naczyń Rostocki w sklepie internetowym na pokazach cena za takie naczynia sięga kwoty 5000 złotych Obawiałam się iż te naczynia tak jak mówił prezenter w sklepach internetowych nie dorównują naczyniom z pokazów okazało się że to te same lecz o 3 razy tańsze. Polecam ten sklep za uczciwość rzetelność szczerość i pełen profesjonalizm.

MATERAC DZIECIĘCY Z PIANKI TERMOELASTYCZNEJ TALIA 120x60

Materac lateks

Pianka Termoelastyczna

 

Pianka termoelastyczna należy do pianek świetnie dopasowujących się do sylwetki. To pianka, która zmienia swoją twardość pod wpływem zmiany temperatury ciała. Wraz z jej wzrostem pianka termoelastyczna zwiększa swoją sprężystość gwarantując rozluźnienie się mięśni, pozwalając tym samym na lepszą regenerację i zrelaksowanie się. Swobodny przepływ krwi, rozluźnienie mięśni i relaks przekładają się na lepszy i zdrowszy sen.

 

Zdrowie od pierwszych dni 


O tym, że sen jest niezwykle istotny dla dziecka, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Dlatego warto zatroszczyć się o jakość materaca, na którym ułożymy maluszka. Materace dziecięce różnią się znacznie od tych zaprojektowanych z myślą o dorosłych. Grubość materaca dla malucha wynosi około 8 cm, natomiast dla dorosłego już ok. 18 cm. Do wyboru mamy też różne stopnie twardości, co jest szczególnie istotne ze względu na stale rosnącą wagę dziecka. Nowy materac powinien być tak dobrany, aby gwarantował odpowiednie wsparcie dla ciała.

Jest to tym bardziej istotne, że młode i giętkie kręgosłupy są bardziej podatne

na wszelkiego rodzaju zwyrodnienia.

 

 


Materac w użyciu 
Spokojnie przespana noc ma duży wpływ na zdrowie i samopoczucie dziecka. Brak dobrego wypoczynku może skutkować nerwowością, nadmierną płaczliwością lub apatią. Właściwie wykorzystany czas snu przekłada się pozytywnie na różne aspekty życia malucha. Wyspany dzidziuś jest bardziej pogodny i otwarty na kontakt z rodzicami. Ponieważ mniej płacze, zachowaną w ten sposób energię wykorzystuje na uważną obserwację najbliższego otoczenia. Przy maleńkim dziecku nie trudno o różne, czasami uporczywe zabrudzenia. Na szczęście można sobie z nimi poradzić. Woolshop oferuje funkcjonalne pokrowce, które można wyprać nawet w 60 stopniach, dzięki czemu plamy przestają być problemem. 

 

 

Talia to piankowy materac dziecięcy, jest to nowość w naszej ofercie. Nie dość, że jego cena jest przystępna, to i jakość pozostaje na najwyższym poziomie. Potwierdzają to badania przeprowadzone przez Instytut Matki i Dziecka.
 
Model Talia otrzymał pozytywną opinię Instytutu po tym, jak poddano go testom i szczegółowej analizie technicznej. W opiniowaniu produktu, poza specjalistami z Instytutu Matki i Dziecka, wzięli udział rodzice z dziećmi w wieku niemowlęcym. Pod uwagę brano takie aspekty, jak bezpieczeństwo zastosowanych surowców, gęstość pianki, twardość materaca, sposób wykończenia czy jakość pokrowca. Materac otrzymał najwyższą możliwą ocenę, a co za tym idzie pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Model Talia dostępny jest w dwóch wymiarach: 120 x 60 cm i 140 x 70 cm, dzięki czemu można dopasować go do różnych łóżeczek dziecięcych. Nadaje się zarówno dla niemowląt, jak i dla nieco starszych dzieci. Pianka o średnim stopniu twardości idealnie odpowiada potrzebom kształtującego się kręgosłupa. Dodatkowym atutem materaca jest zdejmowany pokrowiec, który można prać w temperaturze do 60°C.

 

Atutem pianki termoelastycznej, która nazywana jest również pianką visco czy pianką leniwą, jest również minimalny nacisk na ludzkie ciało przyjmujące w czasie snu anatomiczne ułożenie. Poduszki z pianką termoelastyczną zalecane są dla osób cierpiących z powodu bólu karku i kręgosłupa, poszukujących zdrowego i komfortowego snu.

 Profilaktyka i komfort
Materac z pianki termoelastycznej to propozycja dla ludzi ceniących najwyższą jakość. Jej właściwości wpływają na rozluźnienie mięśni pleców, dzięki czemu poranek wita nas uczuciem odprężenia. Dodatkowo materace, posiadają pionowe kanaliki powietrzne, które zapewniają swobodną cyrkulację powietrza i świetnie sprawdzają się w sypialniach alergików.

 

Materac Talia zmienia sposób odpoczynku i spania

 

-dostosowuje się do kształu ciała

-zapewnia idealne podparcie i ułożenie ciała

-redukuje nacisk na całej powierzchni ciała

-przynosi ulgę dla naszego kręgosłupa ,szyji,bioder, i kończyn

-zmniejsza napięcie mieśni i nerwów.

-poprawia jakość odpoczynku i komfort spania .

-pozytywnie wpływa na zdrowie.

-zmniejsza dolegliwości bólowe znacząco podnosząc komfort snu.

-ulepsza krążenie krwi (nie uciska naczyń krwionośnych)

-zapewnia relaks dla mięśni całego ciała

-z Viscotherapy osiągniesz wysoką jakość głebokiego snu i wyjątkowego odpoczynku !

 


Materac z pianką termoelastyczną jest polecany w:

 

-w profilaktyce schorzeń kręgosłupa

-w profilaktyce schorzeń reumatycznych

-w profilaktyce odleżynowej (przeciwodlezynowy)

-przy bezsenności

-dla alergików (wkład przeciw roztoczom i antybakteryjny)

-dla  dzieci w celu prawidłowego rozwoju ukł. kostnego

-dla osób obłożnie chorych

-dla pacjentów po zabiegach operacyjnych narządów ruchu

-dla każdego brak jakichkolwiek przeciwskazań do stosowania !!

 

 

- Nasza oferta skierowana jest również do wszystkich, którym dokuczają bóle kręgosłupa; osób starszych, rekonwalescentów, pracujących długo w jednej pozycji.ZALETY:

  • pokrowiec z dzianiny jersey obustronnie pikowany ociepliną
  • możliwość prania w temp. do 60oC
  • dzianina posiada Certyfikat Oeko - Tex 100
Cena: 349.00 zł